Ã–VRIGT / Diverse / Fat/skål 11468387

nr 1146 8387

Fat/skål

6 delar, emaljdekor, Kina

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

350 kr

måndag 27 november 2017
kl 20:08:59

22/11 16:25:28 1      300 kr
27/11 20:03:59 2      Vinnande bud